Az MU állva maradt, jöhet az Arsenal!

A záró félórában három góllal válaszolt a Manchester United a házigazda, harmadosztályú Preston North End találatára, amely egy megpattanó lövésből született a hétfő esti, utolsó FA-kupa-nyolcaddöntőben, egy fantasztikus hangulatú meccsen. Így a Vörös Ördögök fogadhatják majd március első felében a címvédő Arsenalt. Ander Herrera egyébként nyolcadszor kezdett az MU-ban, ezeken a meccseken nem kevesebb, mint öt gólt és gólpasszt jegyzett.
Read more

MU-Arsenal a negyeddöntőben?

Hétfő este elkészítették az FA-kupa-negyeddöntő sorsolását, amelynek értelmében az MU a címvédő Arsenalt fogadhatja a sorozatban - amennyiben túljut a harmadosztályú Prestonon idegenben. A legjobb nyolc között rendezendő párharcok egy meccsen dőlnek majd el március hetedikén, illetve nyolcadikán.
Read more

Giroud továbblőtte az Arsenalt

Az Arsenal Olivier Giroud remekbe szabott, két perc leforgása alatt elért duplájával könnyedén eltávolította az útból a másodosztályú Middlesbrough-t vasárnap este az FA-kupában, a legjobb 16 között. A címvédésre hajtó Ágyúsokhoz hasonlóan a harmadik ligás, korábban a Chelsea-t kiejtő Bradford is várhatja a hétfő esti sorsolást, amelyet a Preston-Manchester United csata előtt rendeznek majd (20:30-tól).
Read more

Balo betalált! Rangadót nyert a Pool!

A sors úgy akarta, hogy Mario Balotelli első Liverpool-mezben lőtt bajnoki gólja döntsön a Tottenham elleni, kedd esti csatán, ahol a PL két, legjobb formában lévő csapata találkozott egymással. A Spurs kétszer is egyenlített, akár nyerhetett is volna, de végül meg kellett adnia magát a remek iramú, élvezetes mérkőzés után. Jelenleg már csak három pontra van a dobogótól a Rodgers csapat!
Read more

Az MU majdnem megégett Londonban

Daley Blind a 92. percben mentett pontot a Manchester Unitednek a West Ham otthonában, a Premier League 24. fordulójának vasárnap esti záró mérkőzésén. A WHU Cheikhou Kouyaté zseniális, dekázós góljával sokáig vezetett. A Van Gaal-csapat leszorult a dobogóról, jelenleg a Southampton birtokolja az utolsó, még főtáblát érő pozíciót.
Read more

Ibe volt a liverpooli derbi legjobbja

A 19 éves Jordan Ibét bedobták a mély vízbe, életében először kezdett a Premier League-ben, rögtön egy derbin, és nem okozott csalódást, a meccs legjobbjának bizonyult az Everton otthonában (0-0). A Liverpool ezzel együtt sem tudott betalálni szombat este, csak egy sistergős Ibe-kapufáig jutott. Az idény végeztével távozó Steven Gerrardnak ez volt az utolsó mérkőzése az ősi rivális ellen, kivéve ha a két csapatot összehozza a sors egymással az Európa-ligában.