Balo betalált! Rangadót nyert a Pool!

PL, 25. forduló
LIVERPOOL-TOTTENHAM 3-2 (1-1)
Liverpool, Anfield Road, vezette: Phil Dowd.

LFC: Mignolet – Can, Skrtel, Sakho – Markovics (Lallana, 79.), Gerrard (Lovren, 68.), Henderson, Moreno – Ibe, Coutinho – Sturridge (Balotelli, 74.). Menedzser: Brendan Rodgers.

THFC: Lloris – Walker, Dier, Vertonghen, Rose – Bentaleb, Mason (Paulinho, 69.) – Lamela, Dembélé (Soldado, 85.), Eriksen (Chadli, 81.) – Kane. Menedzser: Mauricio Pochettino.

G.: Markovics (15.), Gerrard (53. - 11-esből), Balotelli (83.), ill. Kane (26.), Dembélé (61.)

Sárga lap: Skrtel (40.), Sakho (45+1.), Gerrard (60.), ill. Mason (24.), Eriksen (28.), Dembélé (63.), Walker (73.), Paulinho (88.), Kane (93.)


Liverpool 3 - 2 Tottenham Hotspur - Premier...by Football--Live

További eredmények: Arsenal-Leicester 2-1, Hull City-Aston Villa 2-0, Sunderland-QPR 0-2.

A BAJNOKSÁG ÁLLÁSA:
1.Chelsea2417525421+3356
2.Manchester City2414734724+2349
3.Southampton2414373817+2145
4.Arsenal2513664728+1945
5.Manchester United2412844023+1744
6.Tottenham Hotspur2513483934+543
7.Liverpool2512673629+742
8.West Ham United2410773628+837
9.Swansea City249782831−334
10.Stoke City249692729−233
11.Newcastle United248793036−631
12.Everton246993134−327
13.Crystal Palace2468102634−826
14.Sunderland2541292236−1424
15.Hull City2558122334−1123
16.West Bromwich Albion2458112234−1223
17.Queens Park Rangers2564152643−1722
18.Aston Villa2557131234−2222
19.Burnley2449112340−1721
20.Leicester City2545162240−1817