Ibe volt a liverpooli derbi legjobbja

PREMIER LEAGUE, 24. FORDULÓ
EVERTON-LIVERPOOL 0-0
Liverpool, Goodison Park, vezette: Anthony Taylor.

Everton: Joel - Oviedo, Jagielka, Stones, Coleman - Besic (Alcaraz, 86.), Barry - McCarthy, Naismith (Barkley, 85.), Mirallas (Lennon, 60.) - Lukaku. Menedzser: Roberto Martínez.

Liverpool: Mignolet - Can, Skrtel, Sakho - Henderson, Lucas (Allen, 16.), Gerrard, Moreno - Coutinho (Sturridge, 56.), Sterling (Lambert, 82.), Ibe. Menedzser: Brendan Rodgers.

Sárga lap: McCarthy (37.), Oviedo (72.), Naismith (79.), Besic (79.), ill. Henderson (79.)

IBE KAPUFÁJA:



Korábbi eredmények: QPR-Southampton 0-1, Aston Villa-Chelsea 1-2, Man. City-Hull City 1-1, Leicester-Crystal Palace 0-1, Swansea-Sunderland 1-1, Tottenham-Arsenal 2-1.

A BAJNOKSÁG ÁLLÁSA:
1Chelsea2417525421+3356
2Manchester City2414734724+2349
3Southampton2414373817+2145
4Manchester United2312743922+1743
5Tottenham Hotspur2413473731+643
6Arsenal2412664527+1842
7Liverpool2411673327+639
8West Ham United2310673527+836
9Swansea City249782831−334
10Stoke City239592628−232
11Newcastle United238692935−630
12Everton246993134−327
13Crystal Palace2468102634−826
14Sunderland2441282234−1224
15West Bromwich Albion2357112032−1222
16Aston Villa2457121232−2022
17Hull City2448122134−1320
18Burnley2348112138−1720
19Queens Park Rangers2454152443−1919
20Leicester City2445152138−1717